Wij zien verbindingen tussen mensen als kern van onze toekomst. Daarom maken we jouw digitale interacties menselijker, intuïtiever en persoonlijker.
Jouw succes hangt af van de ervaringen die klanten met je bedrijf hebben en de relaties die je met ze opbouwt. Maar hoe bezorg je jouw klanten die ervaring waardoor ze terugkomen, meer bij je besteden en jou aanbevelen bij anderen? Daar helpt CRM Partners je bij.
We werken met knappe technologie
Schaalbaar, flexibel en online.Met standaardfunctionaliteiten in de vorm van apps die je eenvoudig aan of uit zet.
LivePerson
Een fijne combinatie van geautomatiseerde dialogen en menselijke gesprekken, dat maakt LivePerson mogelijk.
Het Power Platform
Vier tools die naadloos samenwerken, waarmee je gemakkelijk complete en krachtige bedrijfsoplossingen bouwt.
Klop bij ons aan voor Strategie en Consultancy
Aan ons heb je een betrouwbare business partner die écht met je de diepte in wil en waarmee jij deelt wat je wilt bereiken. Dus vertel ons wat jouw organisatie drijft en waar je naartoe wilt. Samen zoeken we naar de beste manier waarop we jouw doelen bereiken.

Change and Adoptie
Want technologie is niet genoeg om het verschil te maken bij jouw klanten. Dat doen jouw mensen.

Sales
Aankoopprocessen worden alsmaar complexer. Hoe blijf je persoonlijk en relevant?

Marketing
De juiste boodschap op het juiste moment via het juiste kanaal. Dat kan alleen met inzicht in de klantreis.

Customer Service
Klantervaring wordt bepaald door gemak. Dat vraagt om goede samenwerking tussen mensen, tools en data.

Digital Customer Experience
Sta 24/7 en persoonlijk klaar voor jouw klanten met de nieuwste conversational channels.
We trainen jouw gebruik van technologie
In 4 dagen krijg jij een totaalbeeld van de functionaliteiten van Microsoft Dynamics 365. Na afloop kan je zelf met vertrouwen aan de slag en ben je in staat jouw organisatie te adviseren over functionele en technische mogelijkheden.
4 dagen / Dynamics 365 / Beginner - intermediate
In één dag inzicht in Customer Journeys, Lead en Event Management: dit is een training voor marketing professionals, consultants en key users die aan de slag willen met Dynamics Marketing 365.
1 dag / Marketing / Beginner - intermediate
In deze 2-daagse introductietraining gaan we aan de slag met Power BI. Jij leert hoe je data ophaalt uit Dynamics 365, deze met elkaar verbindt en hoe je data presenteert in waardevolle rapportages.
2 dagen / PowerBI / Beginner - intermediate






Een nieuwe baan
Uitdaging. Dynamiek. Persoonlijke ontwikkeling. Samen. Trots. Onze mensen maken het verschil!